ПРО НАС

    Ми — Компанія «Санте Інтеграль», є добре знаними тим, що вже більше 15 років навчаємо українських лікарів Допплер-ехографії, водночас пропонуючи їм якісні й доступні за ціною ультразвукові сканери. 

Загалом ми установили та технічно обслуговуємо в усіх регіонах країни більше ніж 150 таких діагностичних систем французького виробництва «KONTRON». Але світ невпинно змінюється і після 40 років функціонування «KONTRON» припинив своє існування. Отож ми, компанія «Санте Інтеграль», після старанного тривалого тестування більш як 20 світових виробників, обрали «SIUI» як свого
нового індустріального партнера.
    «SIUI» високо поціновує співпрацю з нашою компнанією, зокрема з її експертом-консультантом докторомМиколою Мирошником, що працює в Парижі в Євпропейському Шпиталі ім. Жоржа Помпіду, допомагаючи «SIUI» клінічно тестувати й удосконалювати її сканери.

    Одним із наших досягень є запуск в Україні лінійки ультасучасних міні-ехографів WiFi — бездротових датчиків, які дозволяють отримувати якісну візуалізацію УЗД на екран смартфона, планшета чи ноутбука навіть в найсуворіших польових умовах. Ми є першими, хто має український сертифікат відповідності на кишенькові ехографи! 

    Наша ціль — підвищити якість УЗД в Україні та надати доступ українським лікарям до сучасних технологій. Ми цінуємо кожного клієнта!